CO/AWI Hegesztő

Rövid leírás

Dél-Németországi munkavégzésre keresünk kiküldetéshez CO HEGESZTŐ munkatársat.

Munkaadó profilja

Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Pozíció megnevezése

CO HEGESZTŐ

Feladatok

  • Hegesztési feladatok CO-val (135-ös)
  • Egyszerűbb összeállítási feladatok
  • Fémmegmunkálás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • CO hegesztésében szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Érvényes minősítések 135-ös (hosszabbításban tudunk segíteni)

Előny

  • Rajzról olvasási képesség
  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Munkáltató ajánlata

  • Dél-Németországi munkahely 14 EUR bruttó (magyar bejelentéssel kiküldetéssel)/ + fizetett német szabadság + fizetett német ünnepnapok + szállás térítésmentes biztosítása. Várható havi fizetés: 2250-2750 EUR nettó.
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség (4-5 hetente 1 hét)
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében