SZERKEZETLAKATOS

A cégről

Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Feladatok

  • Összeállítási feladatok (lézervágó és hajlító gép után)
  • Egyszerűbb hegesztési feladatok CO-val, minősítés nem szükséges.
  • Fémmegmunkálás

Amit a pozíció betöltéséhez tudnod kell:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves gyakorlat
  • Önálló munkavégzés.

Előny:

  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit a cég a munkádért cserébe kínál:

  • Dél-Németországi munkahely (Nenningen/Németország)
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség (4-5 hetente 1 hét)
  • Bér: 14 EUR Bruttó + 24 nap német fizetett szabadság + német fizetett ünnep + szállás fizetése. Havi átlagos fizetés 200 órával: 2400-2600 EUR nettó
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében

Egyéb információ:

Állás áttekintése

  • 2019-09-04
  • SZERKEZETLAKATOS