IPARI FÉNYEZŐ

A cégről

Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Feladatok

  • fényezésre váró elemek előkészítése
  • fényezés Airless és Airmix eljárással
  • fújás és nedves fényezés

Amit a pozíció betöltéséhez tudnod kell:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat ipari fényezésében (az elmúlt 5 éven belül!)
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • korábbi külföldi munkatapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás

Amit a cég a munkádért cserébe kínál:

  • Dél-Németországi munkahely (Herbrechtingen/Németország)
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség 4-5 hetente egy hétre.
  • 14 EUR bruttó (magyar bejelentéssel kiküldetéssel) + 24 nap fizetett német szabadság + fizetett német ünnepnapok + szállás térítésmentes biztosítása 350 EUR értékben, Várható havi fizetés: 2100-2700 EUR nettó.
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében

Egyéb információ:

- Online: elsősorban a "Jelentkezés az állásra" gomb megnyomásával (kérjük lehetőség szerint ezt használják, ebben az esetben a leggyorsabb a folymat)

- Telefonon: +36 46 509 776

Állás áttekintése

  • 2020-01-10
  • IPARI FÉNYEZŐ