CO HEGESZTŐ TÖBBSOROS VARATOK

CO hegesztő

A cégről

Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Feladatok

  • Hegesztési feladatok CO-val (135-ös)
  • Többsoros varratok húzása
  • Egyszerűbb összeállítási feladatok
  • Fémmegmunkálás

Amit a pozíció betöltéséhez tudnod kell:

  • Szakirányú végzettség
  • CO hegesztésében szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Érvényes minősítések 135-ös (hosszabbításban tudunk segíteni)

Előny:

  • Rajzról olvasási képesség
  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit a cég a munkádért cserébe kínál:

  • Dél-Németországi munkahely 14 EUR bruttó (magyar bejelentéssel kiküldetéssel)/ + 24 nap fizetett német szabadság + fizetett német ünnepnapok + szállás térítésmentes biztosítása
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség (4-5 hetente 1 hét)
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében

Egyéb információ:

Állás áttekintése

  • 2019-09-19
  • CO hegesztő