Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Németország legnagyobb gumiszerelő hálózatához keresünk

GUMISZERELŐ (AKÁR TAPASZTALAT NÉLKÜL IS, INYGENES MAGYARORSZÁGI BETANULÁSI LEHETŐSÉGGEL)

munkatársakat az őszi (szeptember – december) és tavaszi (február - május) szezonra.

Feladatok:

  • Személygépkocsi gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Téli- nyári gumiabroncs csere, centírozás
  • Hibafeltárás és javítása
  • Teljesen önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Jó fizikai erőnlét és Miskolci műhelyünkben 2 napos oktatásban való részvétel, illetve alkalmassági  felmérés teljesítése VAGY Releváns szakképzettség (autószerelő, gumiszerelő, stb.) VAGY gumiszerelésben szerzett igazolt munkatapasztalat
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Szakirányú végzettség
  • Személygépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Alapszíntű német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Bér: 11,00 EUR bruttó óradíj (magyar bejelentéssel és kiküldetéssel) + fizetett német ünnepnapok + fizetett német szabadságnapok + fizetett szállás biztosítása és térítése 300 EUR értékben
  • Rendszeres, 4-5 hetes hazautazási lehetőség
  • Dél-Németországi munkahely (Stuttgart, München, Frankfurt és vonzáskörzete)
  • Bejelentett, hivatalos munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Kiemelkedő teljesítés esetén folyamatos, tartós foglalkoztatás is lehetséges

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 172 óra + fizetett túlóra lehetőség

Betölthető pozíciók száma: 25 fő

Várható munkakezdés: 2018. szeptember

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el önéletrajzát az office@personalpartner.hu e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine