Tartós németországi munkavégzésre keresünk

CO - HEGESZTŐ (135-ös)

munkatársat

Feladatok:

  • Különböző hegesztési feladatok CO-val (135-ös)
  • Fémmegmunkálás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vastag lemezek hegesztésében szerzett gyakorlat
  • Rajzról olvasási képesség
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Érvényes minősítések
  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

  • Dél-Németországi munkahely (Göppingen mellett)
  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Szállás biztosítása vagy plusz szállás költség támogatás

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 170 óra + túlóra

Várható munkakezdés: folyamatosan

Betölthető állások száma: 10 fő

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével, illetve regisztrációját is szívesen fogadjuk weboldalunkon keresztül.

powered by Prometheus Portal Engine