Cégünk hosszútávú németországi kiküldetésre keres

VILLANYSZERELŐ / ELEKTROTECHNIKUS

munkatársat

Feladatok:

  • Elektromos kapcsolószekrények, vezérlőszekrények előregyártása kapcsolási rajz alapján
  • Mechanikai összeszerelés
  • Vezetékelés
  • Funkcióellenőrzés
  • Végleges beépítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős-gyengeáramú technikus, műszerész, stb.)
  • Kapcsolószekrények vezetékelésében szerzett legalább 2 éves lellenőrízhető szakmai gyakorlat (FIGYELEM! Kérjük, hogy csak valós tapasztalattal rendelkezők jelentkezzenek!)
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat
  • SPS ismeretek

Amit kínálunk:

  • Dél-németországi munkahely (Ulm mellett)
  • Hosszútávú határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett, legális munkaviszony
  • Átlagon felüli felüli fizetés EUR-ban
  • Szállás biztosítása
  • Teljeskörű magyar nyelvű adminisztrációs segítség (önkormányzati bejelentés, adószám igénylés, adóvisszatérítés, családi pótlék igénylés, stb.)

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine