A VION Dél-Németországi üzemébe 15 fős magyar csapat bővítéseként keresünk

HÚSIPARI BETANÍTOTT DOLGOZÓ

munkatársat

Feladatok:

  • A.) Marha részek válogatása, mérlegelés, minőség-ellenőrzés.
  • B.) Belső részek feldolgozása, vágás, csomagolás, mérlegelés.
  • Munkaidő 02:00-18:00 óra között több műszakban

Elvárások:

  • legalább fél éves lellenőrízhető húsipari tapasztalat
  • fizikai terhelhetőség
  • németországi tartózkodási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret
  • Késes munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dél-németországi munkahely
  • Közvetlen német bejelentés Németország legnagyobb húsipari cégénél (Vion)
  • Teljes német egészségbiztosítás, német nyugdíjjogosultság
  • 1700-2000 EUR bruttó munkabér heti 39 órára + fizetett túlóra + fizetett szállás + fizetett bejárás + üdülési + karácsonyi pénz
  • Rendszeres, szervezett hazajárási lehetőség
  • Teljeskörű magyar nyelvű adminisztrációs segítség (önkormányzati bejelentés, adószám igénylés, adóvisszatérítés, családi pótlék igénylés, stb.)

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az  e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine