Tartós németországi kiküldetésre Ulm mellé keresünk

AWI (WIG, 141), AFI (MIG, 131) HEGESZTŐ

munkatársat

Feladatok:

  • Vékonylemezes (1-4 mm) hegesztési feladatok AWI (WIG, 141) vagy AFI (MIG, 131) eljárással
  • Fémmegmunkálás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vékony lemezek hegesztésében szerzett gyakorlat
  • Rajzról olvasási képesség
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Érvényes minősítések
  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

  • Dél-Németországi munkahely (Ulm mellett)
  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • Évente 30 nap fizetett szabadság és fizetett ünnep a német törvények szerint
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Szállás biztosítása

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 170 óra + túlóra

Várható munkakezdés: folyamatosan

Betölthető állások száma: 2 fő

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével, illetve regisztrációját is szívesen fogadjuk weboldalunkon keresztül.

powered by Prometheus Portal Engine