Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel, fémipari szereléssel és ingatlan gazdálkodással, ingatlan üzemeltetéssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Miskolci csapatunk bővítéséhez keresünk

NÉMETÜL BESZÉLŐ IRODAI ASSZISZTENS

munkatársat

Feladatok:

  • Az iroda általános működésének biztosítása
  • Beékező emailek, telefonok fogadása magyar és német nyelven
  • Levelek, számlák, pénztár elkészítése, könyvelési anyagok előkészítése magyar és német nyelven
  • Álláshirdetések feladása, adatbázis kezelése
  • Jelentkezők fogadása, interjúztatása, kiértékelése
  • Szálláskeresés Németországban
  • Egyéb adminisztratív feladatok

 Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete

 Amit ajánlunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező kis cégcsoport
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas, előre megbeszélhető munkaidő, Teljes (napi 8 órás) vagy részmunkaidős (napi 6 órás) munkavégzés
  • Kellemes, kis létszámú családias munkakörnyezet
  • Alapbér + próbaidőt követően teljesítménybér

Betölthető pozíciók száma: 1 fő

Várható munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Miskolc

Fizetés (nettó): bérigényét kérjük megjelölni

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az g.kulcsar e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine