Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Dél-Németországi (Döhla/Bayern) munkavégzésre keresünk a régió vezető fémipari cégéhez

VILLANYSZERELŐ / ELEKTROTECHNIKUS

munkatársat

Ezen munkánál a német nyelvtudás kivételesen nem feltétel, csak előny.

Feladatok:

  • Elektromos kapcsolószekrények, vezérlőszekrények előregyártása kapcsolási rajz alapján
  • Mechanikai összeszerelés
  • Vezetékelés
  • Funkcióellenőrzés
  • Végleges beépítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős-gyengeáramú technikus, műszerész, stb.)
  • Kapcsolószekrények vezetékelésében szerzett legalább 2 éves lellenőrízhető szakmai gyakorlat (FIGYELEM! Kérjük, hogy csak valós tapasztalattal rendelkezők jelentkezzenek!)
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat
  • SPS ismeretek

Amit kínálunk:

  • Dél-németországi munkahely (Ulm mellett)
  • Hosszútávú határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett, legális munkaviszony
  • Bér: nettó 10 EUR/óra
  • Szállás biztosítása
  • Teljeskörű magyar nyelvű adminisztrációs segítség (önkormányzati bejelentés, adószám igénylés, adóvisszatérítés, családi pótlék igénylés, stb.)

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine