• Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Dél-Németországi (Döhla/Bayern) munkavégzésre keresünk a régió vezető fémipari cégéhez

CNC GÉPKEZELŐ (MARÓS, ESZTERGÁLYOS)

munkatársakat atomerőművek és trezorok nyílászáróinak előregyártásához 2018 áprilisi kezdéssel.

Feladatok:

  • Fémmegmunkálás CNC gépeken)
  • Átállás másik munkadarabra vagy szériára
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása, a munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján
  • Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Géphibák kezelése

Elvárások:

    • Szakirányú, fémipari végzettség (CNC-forgácsoló vagy CNC-marós vagy CNC-esztergályos)
    • Haidenhain TNC i530 vagy Haidenhain CNC 234 vagy Siemens Sinumeric 828D ismerete
    • Szakmai gyakorlat mint CNC esztergályos vagy marós
    • Rajzról olvasási képesség
    • Önálló munkavégzés

Amit ajánlunk:

    • Dél-Németországi munkahely (Döhlau/Németország)
    • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség
    • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
    • Fizetett német ünnepnapok és fizetett szabadság a német törvények szerint
    • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
    • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
    • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 172 óra + túlóra

Betölthető pozíciók száma: 3 fő

Várható munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Döhlau/Dél-Németország

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével, illetve regisztrációját is szívesen fogadjuk weboldalunkon keresztül.

powered by Prometheus Portal Engine