Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

 Dél-Németországi (Stuttgart) munkavégzésre keresünk prémium autószervízbe

AUTÓFÉNYEZŐ SEGÉD/POLÍROZÓ

Ezen munkánál a német nyelvtudás kivételesen nem feltétel, csak előny.

Feladatok:

  • fényezésre váró elemek előkészítése
  • személygépkocsik polírozása
  • autókozmetika

 Elvárások:

  • Autófényezésben, polírozásban, autókozmetikában szerzett gyakorlat
  • pontos, precíz munkavégzés

 Amit ajánlunk:

    • Dél-Németországi munkahely (Stuttgart/Németország)
    • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség 4-5 hetente
    • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
    • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
    • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 170-180 óra + túlóralehetőség

Munkavégzés helye: Stuttgart/Dél Németország

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az  e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine