Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Németországi kiküldetésre, 20 fős magyar csoport bővítéseképpen keresünk lemezmunkában jártas

LEMEZLAKATOSOKAT CO ISMERETTEL

szerszámgépek burkolóelemeinek rajz szerinti előre gyártására.

Feladatok:

  • különböző tipusú szerszámgépek burkolólemezeinek gyártása
  • szerszámgépek rajz szerinti mechanikai összeszerelése
  • géplakatos munkák
  • lemezalakítási munkák rajz szerint
  • egyéb lakatosmunkák

 Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • CO hegesztési ismeret (minősítés nem feltétel)
  • munkavégzés műszaki rajz szerint
  • önálló, precíz munkavégzés

 Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • német nyelvtudás
  • hegesztési minősítések
  • korábbi külföldi munkatapasztalat

 Amit ajánlunk

  • Dél-Németországi munkahely (Stuttgart mellett)
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség
  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • Fizetett német ünnepnapok és 30 nap fizetett szabadság a német törvények szerint
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében)

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 172 óra + túlóralehetőség

 Betölthető pozíciók száma: 3 fő

 Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az office@personalpartner.hu e-mail címünkre a pozíció megjelölésével, illetve regisztrációját is szívesen fogadjuk weboldalunkon keresztül.

powered by Prometheus Portal Engine