Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Saját csapatunk bővítéséhez Miskolci székhelyünkre keresünk

HR GYAKORNOKOKAT NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Feladatok

  • Általános irodai asszisztensi feladatok
  • Toborzási feladatokban aktív részvétel (A beérkező önéletrajzok előszűrése, kapcsolattartás a jelöltekkel, önéletrajzok nyomon követése, stb)
  • Toborzási adatbázis karbantartása, frissítése
  • HR és Munkaügyi adminisztráció (új munkatársak felvétele, leszámoltatása)
  • Bérelszámolás előkészítése
  • Dolgozói kérdések, problémák kezelése

Elvárások/Feltételek

  • 25 év alatti életkor
  • valamilyen OKJ-s végzetség.
  • A gyakornok a lakóhelye vagy tartózkodási helye szerint területileg illetékes Járási Hivatalnál az Ifjúsági Garancia rendszerben a gyakornoki munkaviszony létesítését megelőzően igazoltan regisztrált. A regisztráció alátámasztása: a Járási Hivatal által kiadott Igazolás. (ebben segítünk)
  • Német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontosság, precizitás
  • felelősségteljesség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • rész vagy teljes munkaidős foglalkoztatás
  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető belvárosi irod
  • rugalmas munkaidő
  • Vidám, jó hangulatú csapat

Betölthető pozíciók száma: 2 fő

Várható munkakezdés: 2018 április

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az .kulcsar@personalpartner.hu e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine