Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Németországi kiküldetésre keresünk akár vékonylemez akár vastaglemez munkában jártas

LAKATOSOKAT HEGESZTŐI ISMERETTEL

rajz szerinti előre gyártására.

Feladatok:

  • különböző tipusú, több tonnás ajtók gyártása, hídpillérek gyártása, VAGY
  • gépburkolatok gáyrtása előre hajlított és lézervágott lemezekből
  • rajz szerinti mechanikai összeszerelés, hegesztés
  • egyéb lakatos és hegesztői munkák

 Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • munkavégzés műszaki rajz szerint
  • önálló, precíz munkavégzés

 Előnyt jelent:

  • CO hegesztési ismeret, minősítés ISO 9606-1/013-135-P-FW–FM1-S-t12-PB/PA vagy ISO 9606-1/013-135-P-BW–FM1-S-t12-PB/PA
  • B kategóriás jogosítvány
  • német nyelvtudás
  • korábbi külföldi munkatapasztalat

 Amit ajánlunk

  • Dél-Németországi munkahely (Donzdorf, Friedrichshafen, Göppingen, Ulm, Döhlau)
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség 4-5 hetente 1 hétre
  • Munkahelytől és szaktudástól függően 13 EUR bruttó + 150 EUR lakhatási hozzájárulás VAGY 14 EUR bruttó + teljes lakhatási hozzájárulás
  • Fizetett német ünnepnapok és fizetett szabadság a német törvények szerint
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)
  • Családosoknak segítség az adóvisszatérítésben, illetve német családi pótlék igénylésében

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 172 óra + túlóralehetőség

 Betölthető pozíciók száma: 5 fő

 Munkavégzés helye: Donzdorf, Friedrichshafen, Göppingen, Ulm, Döhlau/Németország

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az  e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine