Németországi határozott idejű munkavégzésre keresünk

GUMISZERELŐ

munkatársakat a tavaszi szezonra (2018. március vége, április, május)

Feladatok:

  • Személygépkocsi gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Téli- nyári gumiabroncs csere, centírozás
  • Hibafeltárás és javítása
  • Teljesen önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Releváns szakképzettség (autószerelő, gumiszerelő, stb.) vagy gumiszerelésben szerzett legalább 3 hónapos leinformálható munkatapasztalat
  • Személygépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság
  • Alapszintű német nyelvtudás

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Szállás biztosítása és térítése
  • Dél-Németországi munkahely (Stuttgart, Heidelberg, Öhringen, Mannheim)
  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • Bejelentett, hivatalos munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 172 óra + fizetett túlóra lehetőség

Betölthető pozíciók száma: 10 fő

Várható munkakezdés: 2018. március

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el önéletrajzát az e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine