Németországi tartós munkavégzésre keresünk

TRUMPF LÉZERVÁGÓ gépre CNC-s

munkatársat

Feladatok:

  • Fémmegmunkálás, lézervágás TRUMPF 3000-es szériás gépeken (főképpen Trumpf TruLaser 3030-as)
  • CNC gépek beállítása, tisztántartása
  • Géphibák kezelése

Elvárások:

  • Lakatos vagy CNC gépkezelői szakirányú végzettség
  • Legalább egy éves tapasztalat lézervágóként, illetve gépkezelőként
  • Rajzról olvasási képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • Fizetett német ünnepnapok és 30 nap fizetett szabadság a német törvények szerint
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Dél-Németországi munkahely (Göppingen környéke)
  • Szállás biztosítása
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (szállás, adószám igénylés, helyi bejelentés, esetlegesen német családi pótlék ügyintézés stb.)

Várható ledolgozandó havi munkaórák száma: 170 óra + túlóra

Várható munkakezdés: azonnal

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az  e-mail címünkre a pozíció megjelölésével.

powered by Prometheus Portal Engine