CNC Élhajlító

CNC élhajlító (CNC Abkannter)

A cégről

Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Feladatok

  • Fémmegmunkálás, élhajlítás TRUMPF gépek egyikén: TRUBEND V230, V85, V5085, V5170, V5230, V7036 (2, 5 és 6 tengelyes gépek is vannak)
  • CNC gépek beállítása, tisztántartása
  • Géphibák kezelése

Amit a pozíció betöltéséhez tudnod kell:

  • Lakatos vagy CNC gépkezelői szakirányú végzettség
  • Legalább egy éves tapasztalat élhajlítóként, illetve gépkezelőként
  • Rajzról olvasási képesség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Külföldi munkatapasztalat,
  • Német vagy angol nyelvismeret.

Amit a cég a munkádért cserébe kínál:

  • Bér: 14,00 EUR bruttó óradíj (magyar bejelentéssel és kiküldetéssel) + fizetett német ünnepnapok + fizetett német szabadságnapok + fizetett szállás biztosítása és térítése 400 EUR értékben, Várható havi fizetés: 2100-2700 EUR nettó.
  • Rendszeres, 4-5 hetes hazautazási lehetőség
  • Dél-Németországi munkahely (Stuttgart, München, Frankfurt és vonzáskörzete)
  • Bejelentett, hivatalos munkaviszony
  • Teljeskörű adminisztrációs ügyintézés (adószám igénylés, helyi bejelentés, stb.)Kiemelkedő teljesítés esetén folyamatos, tartós foglalkoztatás is lehetséges

Egyéb információ:

Állás áttekintése

  • 2018-09-05
  • CNC élhajlító (CNC Abkannter)